לוועדי בתים

פעילויות מיוחדות למשפחה

ציון הדיל+2
יום שני 28/8/23 להזמנת הדיל
ציון הדיל+2
יום שני 28/8/23 להזמנת הדיל

בוטניפלצת

הגן הבוטני בגבעת רם מזמין אתכם לארוע הקיץ הגדול – "בוטניפלצת". המסלול ייכלול 17 תחנות המציגות מפלצות ענקיות בגובה שבין 3 ל-16 מטרים, מעוצבות בעיצוב מודרני עם תאורה, סאונד ואפקטים. ליד כל מפלצת יוצב דף מספר המפלצמחים העתיק ובו סיפורה של הדמות בחרוזים, ההקשר הבוטני ומשימה שהילדים יוכלו לחקור וללמוד על המפלצת.

מעלית הזמן

"מעלית הזמן" מזמינה אתכם לחוויה היסטורית במופע חווייתי. המושבים הנעים סוחפים את הקהל במערבולת הזמן, בעוד מערכת קול היקפית מקרבת את הצופה להתרחשויות. במסע ייקחו אתכם ליעדים שעד כה יכולתם רק לחלום להגיע אליהם מבלי לזוז מהכיסא! עם דמויות היסטוריות כמו ירמיהו ושלמה המלך. טכנולוגיה מתקדמת משלבת קולות ותאורה. חוויה עוצמתית ומרתקת.

קיץ על החומות- צלילי הטיילת

חווית הליכה על טיילת החומות מזמנת נקודות מבט לא שגרתיות לעבר ירושלים שבתוך החומות ומחוצה להן, העיר הישנה מול החדשה: מסלול הליכה ייחודי אל שרידי העבר ותהליכי ההווה. ממרומי החומה הדרומית נפרשים נופים ואתרים מרתקים המרכיבים יחדיו את הפסיפס הייחודי של ירושלים: מצודת דוד, הרובע הארמני, גיא בן הינום, בריכת הסולטן ועוד.

אקווריום ישראל

אקווריום הראשון בישראל מזמין אתכם לחוות מסע ייחודי מתחת למים. הביקור משקף 4 ימי ישראל – ים תיכון, כנרת, ים המלח וים סוף. תפגשו למעלה מ-190 מיני בעלי חיים השוכנים בים בתצוגות שונות ומרהיבות. תראו דגי שושנון, קופסינונים, צלופחים, כרישים ועוד. המקום המושלם להכיר ולחוות את העולם התת-ימי.

ברחבת תיאטרון ירושלים – חגיגות סוף הקיץ

תיאטרון ירושלים מזמין לחגיגה תרבותית בלתי נשכחת, חגיגת אמנויות על במה גדולה עם מסך ענק. החגיגה כוללת הופעות שונות לכל המשפחה ולילדים. האזור יהפוך למתחם נעים ושמח עם פופים, פוטונים וכיסאות, וכל זאת באוויר הירושלמי המשובח, משעות אחר הצהריים ועד שעות הערב.

 

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general