ליחידים ומשפחות

שוקעוטף למכירת מוצרים חקלאיים

ציון הדיל+2
ראשון-חמישי 5-9/10/23 להזמנת הדיל
ציון הדיל+2
ראשון-חמישי 5-9/10/23 להזמנת הדיל

בלב העיר, מתחם אקספו תל אביב מזמין את תושבי האזור ואת כלל המבקרים ליהנות מהמיזם הייחודי "שוקעוטף". מדובר באירוע חקלאי המתמקד במכירת תוצרת טרייה שמגיעה ישירות מיישובי העוטף, כאשר המטרה היא לחבר בין הצרכנים למקור המזון שלהם ולחזק את הקהילה המקומית.

חווית השוק: מגוון וטריות

שוקעוטף מבטיח חוויה אותנטית ומקומית. השוק עצמו מלא בדוכנים המציעים ירקות ופירות טריים, גבינות משובחות, מוצרי אוכל ועוד, הכל תוצרת חקלאית איכותית של היישובים הסמוכים לעוטף עזה. הרכישה ישירות מהחקלאים מספקת תחושה של חזרה לשורשים ותמיכה בקהילה מקומית ישראלית.

איך להגיע: נגישות ותחבורה

השוק ממוקם בנקודה נגישה במיוחד באקספו, ביתן 1, חניון 1, עם שעות פעילות נוחות מ-10:00 עד 19:00. לנוחות המבקרים, תחנת הרכבת נמצאת במרחק הליכה קצר מהמתחם, וקווי אוטובוס רבים עוצרים בתחנות הסמוכות. לנוסעים ברכב פרטי, ניתן להגיע בקלות מנתיבי איילון, עם ירידה במחלף רוקח, והמשך נסיעה ישר לפי הכיוון מצפון או מדרום.

חנייה: פתרונות לכל המבקרים

אחת האתגרים המרכזיים של כל אירוע הוא חנייה נוחה וזמינה. לשמחת המבקרים, השוק מציע כ-2500 מקומות חנייה בשטח אקספו תל אביב ובהיכל הספורט, כמו גם חניון הרכבת הסמוך. בנוסף, יש כ-2000 מקומות חנייה נוספים בחניון גני יהושע, הנמצא בקרבת מקום.

קידום צרכנות מקומית ואחריות חברתית

"שוקעוטף" הוא לא רק שוק למכירת מוצרים חקלאיים, אלא גם פלטפורמה לחיבור וחיזוק של הקהילה המקומית. הוא מציע חוויה ייחודית שבה צרכנים יכולים לדעת בדיוק מהם רוכשים ומאיפה המזון שלהם בא, תוך תמיכה בכלכלה המקומית וקידום אחריות חברתית.

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general