לוועדי בתים

איטום גגות בזפת חם [נתניה]

ציון הדיל-1
החל מ-100 ₪ למטר החל מ-160 ₪ למטר להזמנת הדיל
ציון הדיל-1
החל מ-100 ₪ למטר החל מ-160 ₪ למטר להזמנת הדיל

נזילת מים מהגג היא תופעה נפוצה ומעיקה. מי גשמים חודרים את הגג אל תוך המבנה, ויוצרים סכנת החלקה ומפגע פוטנציאלי. למרבה המזל, ניתן להימנע מנזילות ומרטיבויות לא רצויות בבית, וגם לפתור אותן במהירות – באמצעות איטום גגות בזפת חם. איטום מסוג זה נעשה בתהליך פשוט ביותר, על ידי מריחת זפת על יריעות גדולות והתקנתן על משטח הגג (מה שקרוי גם "זיפות גג"). לאחר ששכבת הזפת החם מתייבשת, צובעים את השטח בחומר לבן מתאים, ששומר על איכות האיטום.

איטום גגות בזפת חם

איטום גגות בזפת חם מהווה אמנם שיטה ותיקה, כאשר כיום ישנן שיטות אחרות ומתקדמות יותר לאיטום גגות, אולם היתרונות של שיטה זו נותרו כשהיו: מניעת חדירת מים – הזיפות מגשים את מטרתו בצורה מיטבית, ומונע לחלוטין חדירה של מי גשמים לתוך מבנה; עלויות נמוכות – איטום בזפת חם הוא זול יותר, מה שמהווה יתרון משמעותי ביחס לשיטות איטום אחרות; התאמה לגגות בגדלים שונים – התהליך בו מבצעים איטום בזפת חם הוא יחסית פשוט, מה שמאפשר ביצוע איטום יעיל בגגות בגדלים שונים ובנוכחות דודי שמש וקולטנים.

איטום גגות בזפת חם

חשוב לזכור, שלכל גג יש מאפיינים ייחודים משלו, הן בהיבט של סוג הגג – בטון/אזבסט/רעפים, הן מבחינת הגודל, והן בהינתן קיומם של אובייקטים נוספים על המשטח, כמו דודי שמש וקולטנים. לכן, יש חשיבות להזמין את איש המקצוע לפגישת ייעוץ מקדימה, בסופה ייתן המלצה מגובשת לגבי העבודה הנדרשת.

לפרטים נוספים, צרו קשר וקבלו אחלה דיל עוד היום!

לרכישה מהירה לחצו כאן.

 

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general