לעסקים מנויים

תערוכות מומלצות באזור ת"א

ציון הדיל+1
יום שלישי 29/8/23 להזמנת הדיל
ציון הדיל+1
יום שלישי 29/8/23 להזמנת הדיל

תערוכת קלוד מונה

תערוכת קלוד מונה שכבשה את העולם מגיעה גם אלינו. בואו להכיר את יצירותיו המופלאות והמרתקות ביותר של האמן הידוע בעולם, ממייסדי ומובילי זרם האימפרסיוניזם באמנות קלוד מונה. התערוכה שתגיע לישראל הינה התערוכה הרשמית הבינלאומית, והיא תכלול למעלה מ- 300 מיצירותיו המוכרות והמרתקות של האמן המוערך, בתערוכה מובא סיפור חייו מביתו לאטלייה  דרך סיפור חייו והסיפורים המעניינים שמאחורי ציוריו.

בממלכה של המלך מתיא

המלך מתיא מגיע לביקור ממלכתי ברעננה! תערוכה מרתקת מביאה את סיפורו המדהים של המלך מתיא הראשון שבגיל 10 הפך להיות מלך והיה צריך לנהל מדינה. נטייל בין דפי "המלך מתיא הראשון", נשחק במשחקים מגוונים ונלמד על מנהיגות, קבלת החלטות, דמוקרטיה ותפקידי הממשלה. בתערוכה, נשאל את השאלות: מהי קהילה, מה זה תקציב, ומהן זכויות הילדים? הזדמנות נהדרת לחוות חיי מלך ולחשוב על החלטות שנקשרות לחיינו היומיומיים.

תערוכת סלבדור דאלי

סלבדור דאלי, אחד האמנים הסוריאליסטיים הנודעים ביותר, ידוע ביצירותיו המוזרות ושובות הלב. תערוכה פורצת דרך בישראל מאגדת אוסף יוצא דופן של יצירותיו, שהושקעו בו למעלה מ-6 מיליון שקלים ומשתרעים על פני 1,500 מ"ר. חוויה סוחפת זו מציעה הזדמנות ייחודית לחקור את עולמו החידתי של דאלי כפי שלא היה מעולם.  אל תחמיצו את ההזדמנות חסרת התקדים הזו להתעמק ביקום המרתק של סלבדור דאלי ולגלות הערכה מחודשת לגאונותו האמנותית הנצחית.

מוזיאון השעווה הישראלי

מוזיאון דמויות השעווה הישראלי, מציגים חמישים דמויות בלתי נשכחות ממגוון תחומים. במוזיאון שנתעדכן באופן מתמשך. ההפקה לקחה את המוכר והידוע ונתנה לדמויות "חיים" אינטראקטיביים לחוויה יוצאת דופן. בעידן בו הכוכבים שלנו נגישים ברשתות ובמפגשי "רחוב" ההפקה חשבה על חוויה מרגשת וכזו שתתן ערך מוסף למבקריה באמצעות פיסול והדמייה מהמושקעים ויצירת עולם תוכן מותאם לכל דמות.

תערוכת בלון סטורי

תערוכת הבלונים בלון סטורי היא שיתוף פעולה בין אמן הבלונים קובי קלימיאן  להאנגר 11 בתל אביב, מפגישה למעלה מ-100 מטובי אמני הבלונים מהארץ ומהעולם.  עולם קסום המורכב מ-450,000 בלונים, פסלים גדולים מהחיים ואטרקציות מרתקות שתוכננו במיוחד לילדים. תכוננו להיסחף למסע דרך עולמות שונים. כל מיצב מעוצב בקפידה באמצעות בלונים מתכלים, מה שמבטיח שהביקור שלכם יהיה לא רק מהמם ויזואלית אלא גם ידידותי לסביבה.

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general