לוועדי עובדים

הופעות והצגות למבוגרים

ציון הדיל+2
יום שני 21/8/23 להזמנת הדיל
ציון הדיל+2
יום שני 21/8/23 להזמנת הדיל

ככה יצאתי- הצגה בצוותא

שני שחקנים יוצאי החברה החרדית מביאים לבמה סיפורים אמיתיים של אנשים שבחרו לעזוב את העולם החרדי ולמצוא את דרכם בעולם שבחוץ. ההצגה היא לא רגילה, השחקנים מחליפים דמויות, זהויות, נעים בוורסטיליות בין העולמות וגם משתפים אותנו בסיפורם האישי . הצופים מוזמנים למסע קצר, לעולם היציאה. שעת התחלה- 20:30, משך הצגה- 50 דקות.

קלף לחיים- בית ציוני

אייל אשכר בהרצאתו ישתף בחוויות אישיות. "רוב האנשים חושבים שמדובר בהימורים ואני רוצה להראות לכם צד אחר, כזה שלא הייתם יכולים להעלות בדעתכם! המשחק מאפשר הבנה מפוכחת על ניהול סיכונים ושליטה ברגשות. אני מספר על הדרך שלי מתלמיד תיכון לעולם הפוקר עם עליות ומורדות, זכיות ונפילות. זכיתי באליפות ישראל 3 פעמים, והקמתי אקדמיה לפוקר עם למעלה מ-4,000 סטודנטים" ההרצאה תתווך את הלמידות מהפוקר לחיים. שעת התחלה- 20:30.

סוף העולם שמאלה- בית החייל

מחזמר קומי מרגש וסוחף המבוסס על סרטו המצליח של אבי נשר. בעיירה מבודדת בדרום שתי משפחות שהיגרו לישראל, אחת ממרוקו והשנייה מהודו חיות בשכנות, אין להם דבר במשותף מלבד שתי בנות בגיל ההתבגרות שהופכות לחברות טובות למרות הדעות הקדומות והפערים התרבותיים. סיפור אהבה מרגש על חלומות, מלחמות ושאיפות. שעת התחלה- 20:30.

APIFERA- האזור

הרכב הפוסט-ג׳אז הוירטואוזי פרץ לתודעה בשנת המגפה עם אלבום בכורה ואי.פי שיצאו באימפריית התקליטים הלוס אנג׳לסית Stones Throw ושהתקבלו באוזניים זקורות בכל רחבי הכוכב. כעת הם חוזרים להגיש לכם חוויה חוץ-גופית פריכה וצבעונית כמו יער גשם על מאדים, עם קטעים חדשים ובועטים אשר נבחרו בפינצטה מתוך ים של חומרים שהוקלטו בשנים האחרונות. שעת התחלה- 22:00.

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general