לוועדי עובדים

הרצאה על בינה מלאכותית וחקר המוח

ציון הדיל0
יום ראשון 10/9/23 להזמנת הדיל
ציון הדיל0
יום ראשון 10/9/23 להזמנת הדיל

מהו chatGPT ואיך זה עובד? איך המוח קשור לבינה מלאכותית? האם בינה מלאכותית יכולה להשתלט על העולם? ומה יהיה עתיד העבודה שלנו?

ד"ר אלון טלמור יעביר הרצאה על הקשר המרתק בין בינה מלאכותית וחקר המוח. במהלך ההרצאה הוא יסביר את הרעיון של ChatGPT וכיצד הוא פועל. הוא  ישפוך אור על הקשר בין חקר המוח לבינה מלאכותית. תשמעו על אזורים שונים במוח כגון הראיה, השמיעה וההבנה ד"ר טלמור יתעמק בעובדות מפתיעות על ההתנהגות שלנו והיכולות שלנו כמו שליטה בעכבר מחשב אך ורק באמצעות מחשבות, יכולת הגיבוש של זיכרונות, והיכולת לקרוא טקסט כשרק 20% מהאותיות נכונות.

בנוסף, הוא ידון במודלים של בינה מלאכותית כמו ChatGPT ו-Dall-E, תהליך האימון שלהם, התוכנות, המגבלות ואיך אפשר להעזר בהם היום יום שלנו. יתר על כן, ההרצאה תיגע בעתיד הפוטנציאלי של האנושות ובהשפעה של AI על כוח העבודה.

ד״ר אלון טלמור יזם, ודוקטור לבינה מלאכותית. בעבר מכר סטאראפ לSalesforce.com שם שימש Chief Data Scientist, וכיום הוא מנכ״ל ומייסד Ask-AI הבונה ChatGPT למידע פנים ארגוני.

בואו להנות מערב נפלא המשלב בילוי והרצאה, לשמוע על חדשנות, טכנולוגיה, בינה מלאכותית ChatGPT וחקר המוח ולשאול את אלון טלמור כל מה שתרצו. ההרצאה תתקיים ב"בר גיורא הופעות חיות" אבן גבירול 30 (לונדון מיניסטור) ת"א קומה מינוס 1. שעת התחלה: 20:00, משך ההרצאה: כשעה וחצי.

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general