ליחידים ומשפחות

תערוכת וויסקי בין לאומית

ציון הדיל+1
יום רביעי וחמישי 6-7/9/23 להזמנת הדיל
ציון הדיל+1
יום רביעי וחמישי 6-7/9/23 להזמנת הדיל

"Whisky Live Tel-Aviv" היא תערוכה בינלאומית בולטת ויחידה מסוגה בעולם, שמתארחת בעיר תל אביב כבר שבע שנים ברציפות. השנה, התערוכה חוזרת למתחם המרשים "EXPO TLV", המארח כשלושה דוכנים רחבים של חידושים בתחום הוויסקי ומגוון רחב של מותגים מרחבי הגלובוס. האירוע, שהוקם ביוזמת המגזין הבריטי Whisky Magazine, מהווה את הפורטל המרכזי לעולם הוויסקי בו מוצגות גם התחדשויות נוספות בתחום האלכוהול.

התערוכה, שמתקיימת במעל ל-30 ערים ברחבי העולם, מציגה עשרות מותגי וויסקי מרחבי העולם, החל מהמזקקות המובילות בעולם ועד למזקקות ביתיות קטנות. ישראל הצטרפה בשנת 2014 לרשימת המדינות המארחות את האירוע.

השנה יחד עם ההצגות המרשימות של מותגי הוויסקי, יציגו מגוון רחב של משקאות יוקרתיים נוספים כמו רום, ברנדי, ג'ין, קוקטיילים, ליקרים ובירות.

במתחם התערוכה יתקיימו (בתוספת תשלום) סדנאות והרצאות על ידי מומחים מהארץ ומחו"ל, יוגשו טעימות מבקבוקים נדירים, יוצגו ארכיונים של חובבי וויסקי, יימכרו גאדג'טים וכלים ייעודיים.

התערוכה תתקיים במתחם EXPO TLV בתל אביב, עם גישה נוחה לתחבורה הציבורית. האירוע יתקיים בימי רביעי וחמישי בין השעות 14:00-23:00,  בואו לראות את מיטב חברות הוויסקי הותיקים והמוכרים, יחד עם מותגים חדשים וחדשניים מהתחום, כמו גם מזקקות ישראליות צעירות ומבטיחות.

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general