ליחידים ומשפחות

מופעי בידור וסטאנדאפ

ציון הדיל+3
יום רביעי 23/8/23 להזמנת הדיל
ציון הדיל+3
יום רביעי 23/8/23 להזמנת הדיל

מופע בידור וטלפתיה עם יודלה מודלה

חגיגה קומית עם יהודה כדורי, אמן הבידור והקוסם. המופע כולל סטנדאפ, משחקי חברה וזוגות, אילתורים והפתעות. יודל'ה מגיע אליכם בדמות מצחיקה ומבדרת במיוחד וזורם עם הקהל ואופי האירוע. המופעים מתאימים לוועדי עובדים, ימי הולדת, גיבושים ועוד. יודל'ה בעל 16 שנות ניסיון, עובד עם חברות גדולות ונכח בתוכניות מובילות.

מרינה אקילוב בסטנד-אפ קורע

חוויה קורעת מצחוק עם מרינה הסטנדאפיסטית שתפיל אותכם מהכיסאות . מופע סטנד אפ אינטליגנטי מתוך החיים היומיומיים – גברים, נשים, זוגיות, הורות, מעבר מהעיר הגדולה לקיבוץ והחיים בבית בוכרי. הפעילות מתאימה למגוון אירועים, ובכל מקום בארץ. מרינה יורה את הפאנצ'ים שלה בקצב של מכונת ירייה, ולכם נשאר רק לעמוד בקצב ולהתפקע מצחוק!

תמרי שחר מופע קומי מוזיקלי

המופע הקומי-מוזיקלי של תמרי הוא דרך ייחודית לחגוג. במופע היא מספרת סיפורים מצחיקים ואמיתיים בליווי גיטרה ושירה. התכנים מורכבים מחוויות שונות מהמציאות הישראלית בהשראת חייה בתקופת הקורונה וכחלק מדור ה-Y. מוזמנים לערב בידור כייפי וקליל, עם סיפורים מולחנים שכולם יכולים להתחבר אליהם

עופר פיפר מופעי בידור לאירועים

עופר פיפר מביא מופע סטנדאפ מדליק וקורע מצחוק שמותאם אישית לכל אירוע לפי חוויות וסיפורים של החוגג/ אדם מרכזי באירוע. המופע כולל בנוסף אימפרוביזציה מצחיקה עם אביזרים ומשחקי הנחייה. ההומור יוצר שחרור, הקלה, קירבה וגיבוש ולכן זו חוויה מושלמת לכל אירוע. בעל ניסיון של למעלה מחמש עשרה שנים בתחום ושלל המלצות חמות.

הפעלת אימפרוביזציה אינטרקיבית

עם קומיקאים מהטובים בארץ כמו דביר בנדק, נעמי לבוב ועוד, המופע מותאם אישית לחלל, לסגנון ולאורחים. לפני המופע אנו נערוך תחקיר מקיף ומעמיק על אופי האירוע, החוגגים, בעלי האירוע/ החברה ונאסוף פרטים עסיסיים שנכניס למופע ויפילו את כולם מצחוק. הקהל באירוע הוא חלק בלתי נפרד מהמופע, חוויה מהנה, ייחודית וקורעת מצחוק.

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general