ליחידים ומשפחות

סיור יוצרים מקומיים בפלורנטין

ציון הדיל0
יום שלישי 19/9/23 להזמנת הדיל
ציון הדיל0
יום שלישי 19/9/23 להזמנת הדיל

אני מזמינה אתכם לחוויה ייחודית שתחשף את הפנים החדשות של דרום תל אביב: מאזור תעשייתי ישן לחלל יצירתי ומרהיב. בסיור זה נחקור את קריית המלאכה ושכונת פלורנטין, שבהן חיים ופועלים עשרות אמנים ומעצבים.

אני גל שוקרון, יזמית אופנה ועיצוב עם נסיון של 25 שנה בתחום. יחד נכיר את האנשים שעומדים מאחורי היצירות, נשמע את סיפורי החיים שלהם ונצלול לתוך תהליכי היצירה שלהם.

נתחיל בקריית המלאכה, שם נפגוש יוצרים מכל הסוגים: ציירים, פסלים, מעצבים גרפיים, ואף מוזיקאים. אנחנו נכנס לסטודיואים, נשמע סיפורים מעניינים, ואולי אף ניגע בחומרים ובכלים שמשמשים את האמנים. לאחר מכן, נמשיך לשכונת פלורנטין, שם אמנות הרחוב משגשגת והגלריות הקטנות מציעות חוויות ויזואליות מרהיבות, נעצור במאפייה מקומית.

אז מה בדיוק בתוכנית? פגישות עם יוצרים מקומיים, סיור על אומנות הרחוב המגוונת, בין לבין תכירו ארכיטקטורה תל אביבית ייחודית ותשמעו סיפורים על חיי התרבות של פעם, בתי קפה יחודיים ופינות שרק מקומיים מכירים

הסיור כולל ביקור ב-5 מקומות ייחודיים באזור, פגישות עם מעצבים ואמנים מקומיים שיספרו על תהליכים יצירתיים ועקרונות העבודה שלהם, הזדמנות לקנות יצירות במחירים מוזלים, חווית אוכל ותרבות מקומית.

הצטרפו אלי לסיור של כשלוש שעות, בו נחגוג את הכישרון, היוצרים, והחדשנות של תרבות העיצוב הישראלית. בואו לסייר איתי, כי חו"ל זה כאן!

שעת התחלה- 10:00

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general