לבעלי עסקים

סיור קולינרי לילי בפלורנטין

ציון הדיל+2
יום שבת 7/10/23 להזמנת הדיל
ציון הדיל+2
יום שבת 7/10/23 להזמנת הדיל

רגע לפני שחוזרים לשגרה מזמינים אותכם לטיול קולינרי, בו נצלול ללב השכונה הצעירה והמגוונת בתל אביב. בקפיצה בין הרחובות המקושטים, נתעדכן באומנות הרחוב החדשנית ונחלוף בין הפינות האהובות על ההיפסטרים והאומנים המקומיים. נחקור את ההיסטוריה של השכונה, מהגלגולים הראשונים שלה ועד התוכניות לעתיד.

וכמובן, הטעימות! ממאפה תימני, לפיצה איטלקית מקורית, אנצ'ילאדה מקסיקאית, ועד קרפ מתוק עם נגיעה צרפתית. ואת הסיומת המתוקה? גלידה מהגלידריות הטובות ביבשת.

במהלך הסיור, נגלה את האנשים מאחורי המסעדות והבתי הקפה האלה, נשמע את האגדות המקומיות ונגע בדרך גם בסיפור המרתק של ביאליק ולוחמי המחתרות. אז אם אתם אוהבים אוכל טוב ותרבות מקומית, הסיור הזה בשבילכם! תזכרו להגיע רעבים.

בהמהלך הסיור אתם תטעמו מהמטעמים הטובים ביותר של השכונה, תקבלו יין ללא הגבלה ותכירו את הסיפור המרתק של השכונה בתל אביב, מבטיחים שלא תצאו רעבים.

"להכיר מקום דרך הבטן פותח עולם של תרבות, היסטוריה וסיפורים אישיים, אוכל זו דרך חיים והוא מספר סיפור על ריחות, טעמים ואנשים. החיבור בין אוכל לאנשים זה מה שמרגש אותנו והסיפורים של בעלי הבסטות, המעדניות והמסעדות הוותיקות והחדשות הם חובה לכל מי שאוהב לדבר על אוכל. בזכות הטעמים, בזכות האנשים ובעיקר בגלל הרעב, אנחנו מזימנים אתכם להצטרף לסיורים קולינאריים חווייתיים שעוסקים בעיקר באוכל!"

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general